Hodnocení zápasů - Sezóna 2012/2011

Jalubí - Sušice 0 : 1 (0 : 0)

V páteční žákovské předehrávce jsme přivítali mladé naděje Sušic. Byl to předhodový zápas stejných soupeřů jako u mužů. Bylo to největší derby a proto jsme chtěli uspět. Bohužel jenom chtěli, a pravděpodobně to tak cítil jenom realizační tým. Hráči k tomu přistoupili po svém, ale pojďme od začátku. K utkání bez omluvy nedorazil Gajdošík Matěj, ze zdravotních důvodů byl omluven Zich Erik, ale největší zářez týmu dal Chybík Pavel. Udělal to nejhorší co v týmovém sportu lze udělat, vykašlal se na tým i kamarády, a to se nedělá. Proto do branky šel "znechucený" Lukáš David. Ten se stal pro domácí hlavně ve druhém poločase oporou, ale ani jeho "kouzlení" nestačilo. Domácím chyběla fotbalovost, nasazení, rychlost, důraz ... prostě jsme tým nepoznávali a hlavně si odvařili hlasivky. Hráči dělali vše obráceně a na celé utkání stačila vždy polovina hřiště, ta domácích bohužel. Prostě jsme nic neukázali a početné publikum hodně zklamali. Výsledek není vždy rozhodující, ale výkon na hřišti byl hrozný a většina hráčů si počínala jakoby fotbalový míč viděla poprvé v životě. Jestli to bylo volným losem minulý víkend a nebo myšlenkami na kolotoče, si musí zodpovědět každý z hráčů sám, ale snad trenérům dopřejí zase brzo klidně usnout a né probdělou noc jako tento hodový pátek .... tréninky jsou v pondělí a ve čtvrtek.

Sestava : Kolář Tomáš, Hejda Štěpán, Dobiáš Dan, Dobiáš Petr, Kolář Michal, Dobiáš Aleš, Úředníček Samuel, Dobiáš Kryštof, Tomaštík Jan, Löffenmann Tomáš, Bumbálek Tomáš, Mach Lukáš, Bereznai Marek, Kegler Radim, Dobiášová Vendula, Dvouletá Dana - střídání hokejově

Velehrad - Jalubí 5 : 3 (3 : 1)

Utkání se stalo pro oba celky strým startem do soutěže. Domácí měli v prvním kole volný los, hostům nepřijel soupeř. Hosté vstoupili do utkání fotbalověji a úvod zápasu patřil jim. Pěkné kombinační akce na hranici pokutového kopu však vážnější ohrožení nepřinesli. Vzruch nastal a po hraní rukami od domácí obránce, kdy sudí Vlčnovský pokutový kop nenařídil, a tím rozvýřil hostující tým. Po menším vysvětlování se nadále přiklonil na stranu domácích. Nejprve to hosty zdravě naštvalo a další ukázkovým ťukecem se dostaly díky Kryštofovi Dobiášovi do vedení. Bohužel od té to chvíle, začali zkušení hostující hráči dělat taktické chyby a domácí se díky tomu dostali řádně do sedla a následně i do poločasového vedení 3:1. V poločasové přestávce se hosté uklidnili a ve druhém poločase ukázali dostatečnou bojovnost a nasazení. Nechali skutečně na hřišti všechno a po zásluze zkorigovali z 5:1 na konečných 5:3. S takovými výkony přijdou určitě i další bodíky.... trénink je pondělí a čtvrtek od 17h na hřišti na Loučkách

Branky: Dobiáš Kryštov, Bumbálek Tomáš, Kolář Tomáš

Sestava : Kolář Tomáš, Chybík Pavel, Hejda Štěpán, Dobiáš Dan, Dobiáš Petr, Kolář Michal, Dobiáš Aleš, Zich Erik, Úředníček Samuel , Gajdošík Matěj, Dobiáš Kryštof, Tomaštík Jan, Löffenmann Tomáš, Bumbálek Tomáš, Mach Lukáš, Bereznai Marek, Kegler Radim - střídání hokejově

Jalubí - Ořechov 3 : 0 kontumačně - hosté nepřijeli

V prvním mistrovském utkání jsme měli hostit na Loučkách Ořechov. Skutečně jen měli, hosté nedorazili a komise mládeže nakonec v tomto týdnu utkání kontumovala v náš prospěch. My ovšem této nepřijemnosti využili hned v neděli a jelikož nemáme o uchazeče dresu žádnou nouzy, dokázali jsme postavit dvě kompletní mužstva, které si to v modelovém utkání rozdala na celé hřiště. Skutečně se teď o dres pere 23 adeptů fotbalu. Mezi nimi jsou i dvě děvčata. Utkání posloužilo hlavně nováčkům trochu vystvětlit, kde se na pro ně novém hřišti mají pohybovat a seznámit se z rozměry klasického hřiště, na co v tréninku nezbývá dostatek času.