Staří páni SK Jalubí

*Dobrý den,

zde bychom Vás rádi informovali o fungování našich starých pánů.

Máme připraven jeden projekt,či představu o fungování mužstva Starých pánů SK Jalubí. Představa je taková,že by se Staří páni scházeli jednou za čtrnáct dní. Dali si fotbálek na hřišti a potom poseděli a podiskutovali o fotbalu a životě. V zimním období bychom rádi domluvili halu,abychom se mohli scházet i v období fotbalové pauzy. Dále by jsme chtěli vybírat např. 20,-kč na vedlejší aktivity,jako ukončené,posezení ve sklepě atd. Hlavním cílem je,aby se neopakovali situace,že budeme pozváni na nějakou akci,či turnaj a nebude nás dostatek. Chtěli bychom dále docílit zapojení Starých pánů i do aktivit klubu,pokud bude z jejich strany zájem. Podmínka účasti v mužstvu Starých pánů SK Jalubí by bylo podmíněno věkem 35 let u aktivního hráče(myšleno tím hráče,který ještě aktivně hraje mistrovská utkání) a nebo 33 let u již neaktivního hráče či hráče,který již ukončil hráčskou kariéru(např. z důvodu zdravotního stavu). Připravíme i propagační materiál,kterým obešleme možné kandidáty. O dalším průběhu budete informováni v této rubrice.

 

*Dobrý den,

opět se ozývám s informacemi o prvním tréninku Starých pánů SK Jalubí.První trénink se uskuteční v sobotu 13.7. od 17.hodin na hřišti "Na Loučkách".Kdo máte zájem přijďte si kopnout do míče a ukázat svůj nezapomenutelný šarm a pohyb.Tréninky bych navrhoval jednou za čtrnáct dní. Den bychom si ujasnili,akorád pátky moc nepůjdou z důvodu tréninků mužských mužstev.Startovné bychom stanovili na 100,-kč/měsíčně.Vše ještě nechám několikrát vyhlásit rozhlasem OÚ Jalubí a vyvěsím do autobusových zastávek na dolním a horním konci.Po tréninku dáme pivko přímo na hřišti a pokecáme.Byl bych strašně rád,když nám to bude klapat a pomůžete i SK Jalubí při organizaci,brigádách či kulturních akcích.Vše bude závislé od vašeho zájmu.Výbor SK Jalubí se už ted´těší na hojnou účast.ŠIŘTE TUTO ZPRÁVU,JAKO SE ŠÍŘILA HRA "LETADLO" AŤ JE NÁS CO NEJVÍC A MUŽEME SE BAVIT TÍM CO NÁS BAVÍ - FOTBALEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

*Dobrý den,

další trénink se koná v sobotu 3.8.2013 od 17.30hod na hřišti.Přijďte všichni,co jste věkem staří páni,kdo si chcete kopnout a máte rádi pivko.Dáme fotbálek a pokecáme u pivka.Jo a kdo můžete přjďte nám pomoct s výstavbou dětského hřiště v sobotu 3.8.2013 od  8.hodin na hřiště.Předem se na Vás těší výbor SK Jalubí.

 

*Dobrý den,

další trénink strarých pánů se koná v sobotu 17.8.2013 od 18.00 hod na hřišti.Tento krát proběhne trénink i hned po skončení 2.Ročník Turnaje žáků.Doufám,že nás opět bude dost na fotbálek.Jo akonečně by mohl přijít i nějaký ten gólman,co?Na vaši účast se těšíme.Vše ještě nechám vyvjesit do zastávek a vyhlásit rozhlasem.

 

 

 

 

S možnými dotazi či při zájmu se prosím obraťte na předsedu SK Jalubí - Romana Šilce

Kontakt: email: roman.silc@centrum.cz, mobil 604606898

 

Zápas starých pánů  SK JALUBÍ - TJ SOKOL KUDLOVICE

(hřiště Na Loučkách - otevření hřiště po rekonstrukci hrací plochy)

 

SK Jalubí "Staří páni"

(7.Července.2012 - Oslavy 80.let SK Jalubí)


 

 

Kontakt

SK Jalubi,z.s.

Jalubí 240
Jalubí
68705

mobil: 605 709 011
(Jednatel SK Jalubí)
mobil: 604 606 898
(Předseda SK Jalubí)

číslo účtu:
Komereční Banka 115-7973020237/0100

Anketa

JAK FUNGUJE SK JALUBÍ, z.s.

ANO-Jsem spokojen velmi (731)
73%

ANO-Jsem spokojen (59)
6%

NE-Nejsem spokojen (214)
21%

Celkový počet hlasů: 1004