Sezóna 2014/2015

------------------------------------------Podzim 2014---------------------------------------------

1.kolo  SK TUČAPY - SK JALUBÍ B  1:0

Kluci začali zápas velice dobře a po pěti minutách jsme mohli dát J.Gajdošíkem branku, ale z metra přestřelil.Ještě se nám dařilo do té doby než se zranil Z.Horák a tím se nám otupila útočná vozba. Domácí se chytli příležosti a ve 32' jsme po rohu dostali Golou branku, když ho neuhlídal dobře hrající L.Slavík.Bohužel opět po vstřelení branky přestávali někteří naši hráči hrát a domácí si do poločasu tak vedení pohlídali.Ve druhé půli jsme chtěli vyrovnat, ale bylo vidět, že někteří hráči jako by byli ještě na „ svíci“ . Přesto musím některé hráče pochválit J.Botka,P.Horáka,L.Dúbravu.Bylo by dobré, aby mladí kluci si vzali z nich příklad jak tréninkový(Botek J., P.Horák) tak herně na hřišti. Věřím, že kluci z „B“ si uvědomí, že tak se nedá hrát a příští zápas s Babicemi předvedou doma lepší výkon.

Sestava:Dúbrava,Kovaříkřík,Botek,Slavík, Buš,Zapletal Mar.,Horák P.,Fusek Matěj, Horák Z.(17'Andrýsek Mar.),Nosek, Gajdošík

Branky:32´Gola

2.kolo SK JALUBÍ B - FC BABICE  0:3

3.kolo TJ PODOLÍ - SK JALUBÍ B  2:3

B“ mužstvo zajíždělo k dalšímu mistrovskému zápasu do Podolí. Přestože neodjelo v nejsilnější sestavě zahájilo zápas náporem a do 20‘ neyužilo J.Gajdošíkem, M.Dobiášem a především M.Fuskem 2x vyložené šance. Přesto ve 21min. se podařilo M.Dobiášovi vstřelit vedoucí gól na 1:0 a v 35min.po pěkné akci zvýšil J.Gajdošík z dvaceti metrů střelou k tyči na 2:0. Do poločasu mohl opět M.Fusek dát branku,ale z vyložené šance přestřelil. Do druhé půle jsme si řekli, že přidáme uklidňující branku, ale místo toho jsme hrubkou Matěje inkasovali a domácí hráč Matoušek snížil na 2:1.Neuplynulo ani pět minut a opět po chybě našich kluků se podařilo domácím vyrovnat Matouškem. V 60’jsme museli vystřídat zraněného J.Gajdošíka J.Tomaštíkem a přeskupi t pozice a hru v mužstvu. Hra opět ožila a šance se vytvářeli na obě strany. V 76‘ po pěkné přihrávce J.Tomaštíka na M.Jungmana, který prošel přes tři hráče domácích, jenž ho faulovali na hranici 25m  se k míči postavil M.Zapletal a střelou k tyči zvýšil na 3:2. Tento stav jsme již udrželi do konce utkání. v 85‘ vystřídal M. Fuska Michal  Zapletal. Z hráčů musím pochválit především výborně hrajícího Radka Vrábla a po vystřídání Jendu Tomaštíka, který ve svém prvním zápase mezi dospělými předvedl velmi dobrý výkon a věřím, že jeho výkonost půjde ještě nahoru.

Sestava:Dúbrava,Haničinec,Vrábl R.,Slavík,Buš, Fusek(85‘ Zapletal Mich.),Jungman,Zapletal Mar.,Gajdošík(60‘Tomaštík),Dobiáš M.,Andrýsek Mar.

Branky:Dobiáš M.,Gajdošík,Zapletal Mar. - 2xMatoušek

4.kolo  SK JALUBÍ B - VELEHRAD  0:3

5.kolo JANKOVICE - SK JALUBÍ B  2:1

„B“ mužstvo zajíždělo k dalšímu mistrovskému zápasu do Jankovic. Přestože neodjelo v nejsilnější sestavě zahájilo zápas náporem a ve13‘ využilo M.Jungmanem přečíslení domácí obrany a pěknou střelou z hranice šestnáctky jsme vedly 1:0 a opět jsme začali zahazovat vyložené šance V.Buš,P.Sýkora.Hra se přelévala z jedné strany na stranu, aje zvýšit skóre se nám nepodařilo.Místo toho se domácímu mužstvu podařilo po odražených míčích dopravit  balon do naší branky a vyrovnat v 30´ Janoškem na 1:1.Do poločasu mohli obě mužstva vstřelit branku, ale brankaři byli na svém místě. Do druhé půle jsme si řekli, že přidáme uklidňující branku, ale místo toho jsme hrubkou obrany po špatně odkopnutém míči se dostal domácí hráč(V. Silný) do naší šestnáctky a byla z toho penalta. K míči se postavil Brázdil a domácí tak vedli 2:1. Přesto se kluci snažili vyrovnat a největší šanci měl M.Zapletal, který minutu před koncem zápasu nastřeli pouze padajícího domácího brankaře.Přesto musím pochválit celé mužstvo za odvedený výkon a je škoda, že se nám štěstěna obrátila zády protože by jsme mohli být spokojeni nejen za předvedený výkon, ale i za body.Věřím, že pokud kluci tak budou bojovat každý zápas, tak můžeme být spokojeni.

Sestava: Dúbrava,Tomaštík,Grebeníček,Kovařík,Haničinec(46‘Dobiáš M.),Buš,Jungman,Zapletal Mar.,Gajdošík,Andrýsek Mar.(65‘Fusek)

Branky:Jungman-Janošek,Brázdil

6.kolo FK UH.OSTROH B - SK JALUBÍ B  4:0

B“ mužstvo zajíždělo k dalšímu mistrovskému zápasu do Uh.Ostrohu. Přestože neodjelo v nejsilnější sestavě  a to především největší smůla bylo, že onemocněl M.Jungman a další problém byl s nedostatkem hráčů?!?! Kluci se snažili, ale opět  jsme začali zahazovat vyložené šance J.Gajdošík, a tu největší M.Andrýsek kdy po úniku netrefil prázdnou branku.Hra se přelévala z jedné strany na stranu, a po chybách naší obrany se podařilo domácím dát dvě branky. Pak přišla třicátá minuta a chyba J.Gajdošíka, kdy přihrál soupeři a ten nám dal třetí gól. Přesto se kluci snažili, ale branku nedali Do druhé půle jsme si řekli, že se pokusíme zkorigovat zápas, ale bohužel jsme nebyli schopni dát branku. Když se blížil konec zápasu a kluci toho měli již dost podařilo se domácím zvýšit na 4:0.Přesto musím pochválit mužstvo za odvedený výkon a především za bojovnost.Protože hrát celý zápas o deseti byl pro některé velký výkon.

Sestava:Dúbrava,Kovařík,Zapletal Mich.,Hruška,Buš,Tomaštík,Sýkora,Nosek,Gajdošík,Andrýsek Mar.

8.kolo SK AJLUBÍ B -  SK TUČAPY  0:0

„B“ mužstvo hrálo další mistrovský zápas doma s mužstvem Tučap. Mužstvo bylo posíleno P.Keglerem a navrátivším se R.Vráblem. Petr Kegler zaujal místo stopera a tak se R.Vrábl mohl vysunout na pozici středního záložníka za nemocného M.Jungmana, kterému přejeme, aby se co nejdříve uzdravil.  Po nesmělém začátku, kdy nás hosté přehrávali jsme se začali postupně osmělovat a po faulu na R.Vrábla se pokusil pěknou střelou z 30m překvapit soupeřova brankáře Patrik Krokavec. Hra se přelévala mezi šestnáctkami a jedné z akcí kdy J.Sýkora dal branku, ale rozhodčí ji neuznal pro ofsajd. Ve druhé půlce jsme se snažili střelit branku, ale brankař byl na svém místě.Přesto se nám i hostům podařilo nastřelit tyčku a další vyloženou šanci spálil V.Buš.Jelikož se nepodařilo vstřelit žádnému mužstvu již branku zápas skončil 0:0. Přesto bych chtěl klukům poděkovat za výkon a za bojovnost.

Sestava:Dúbrava,Slavík(10´Kovařík),Kegler P.,Vrábl R.,Buš,Sýkora(60´Fusek),Gajdošík(45´Andrýsek Mar.)(80´Haničinec),Dobáš M.,Zapletal Mar., Tomaštík,Krokavec

9.kolo FC BABICE - SK JALUBÍ B  5:0

B“ mužstvo zajíždělo k dalšímu mistrovskému zápasu k vedoucímu mužstvu ZT ,,A“ skupiny do Babic.Jelikož někteří hráči základního kádru museli jít hrát za ,,A“ mužstvo odjížděli jsme hodně oslabeni což se ukázalo i při zápase.Další problém vznikl, že nepřijel rozhodčí a tak musel pískat „z lidu“.Přesto kluci se snažili již od začátku dát branku, ale bohužel střelecká smůla nás tak provázela celý zápas.Přesto jsme si dokázali vytvořit šance,ale na dobrého soupeře to bylo málo.Do 26min. jsme drželi nulu, ale po jednom z útoků domácích a nešťastné teči našich obránců jsme začali prohrávat jedna nula. Ještě jsme se nevzpamatovali z gólu a a domácím se podařilo opět poteči zvýšit na dva nula. V tuto dobu nás stále držel a to po celý zápas výsledkově v brance velmi dobře chytající Vladislav Důbrava, který znemožnil další vyložené šance domácích. Když se blížil poločas podařilo domácím zvýšit na tři nula. Přestože jsme měli i mi šance branku jsme nedali. Druhá půle se přelévala z jedné strany na stranu, a pak přišla 58min. a po chybě naší obrany, kdy nechali hlavičkovat domácího hráče jsme prohrávali již čtyři nula.V poli jsme se v celku domácím vyrovnali, ale velký problém je se zakončením, s tím budeme muset do příštího zápasu něco udělat!!!!!! Když se blížil konec zápasu podařilo se domácím zvýšit na 5:0.Přesto musím pochválit mužstvo  především za bojovnost.

Sestava: Dúbrava,Tomaštík(57’David),Zapletal Mich.,Kovařík,Krokavec,Fusek,Buš,Zapletal Mar.,Andrýsek Mar.,Dobiáš M.,Hruška

10.kolo SK JALUBÍ B - PODOLÍ  3:0

B“ mužstvo další mistrovský zápas sehrálo doma s mužstvem Podolí. Mužstvo posílil ,,A“ Tomáš Gajdorus a po delší době  se objevil Lukáš Janečka, kteří v nesli do mužstva především klid a zvýšila se kvalita jak v obranné fázi tak i v útočné, kde byla poznat  Raudisova kvalita. Již ve čtvrté minutě jsme zahrozili po trestném kopu z dvaceti metrů, ale opět jsme branku nedali.Za deset minut jsme měli vyloženou šanci  M.Dobiášem, ale opět jsme góla nedali, a aby toho nebylo málo ta k během dalších patnácti minu jsme zahodili tři vyložené šance( Dobiáš, Sýkora, Gajdošík). V té době se osmělili hosté a naši klusi museli faulovat a tak jsme dostali žluté 26´Sýkora a 43´kapitán Honza Tomaštík. Do konce první půlky se již nic vážného nestalo.

V poločase jsme si řekli, že musíme konečně prolomit střeleckou smůlu, zlepšit přihrávku a především střelbu.To se nám podařilo ve 46´, kdy po faulu na Raudíse se postavil k míči Marek Zapletal a pěknou střelou k tyči dal první branku. Za pět minut měl šanci Pepa Sýkora, ale ještě neproměnil. Druhý gól jsme přidali opět po trestném kopu v 59´, který kopal Marek Zapletal a Pepa Sýkora usměrnil míč do branky. Pak jsme opět začali zahazovat šance, kdy J.Gajdošík šel sám na brankaře, který ho vychytal. Další šanci měl M.Dobiáš, ale přestřel. Svoji šanci využil v 79´, kdy zpečetil výsledek na tři nula.Přesto měli kluci další šance, Marek Zapletal trefil tyč, střídající Marek Andrýsek,kdy jeho střelu zastavili  obránci na brankové čáře,další pěknou střelu na hostujícího brankáře vyslal Raudis, ale branku jsme již nedali. Musím pochválit mužstvo nejen za hru a  především za bojovnost a konečně za prolomenou střeleckou potenci. Také bych chtěl poděkovat Raudisovi a Kanymu, že ukázali mladým klukům, když mohou jsou ochotni jim pomoct. To by mělo především mladým kluků dodat sebevědomí a to jak v treninkové části tak i v herní, aby se  především zvedla kvalita a  konkurence pro ,,A“, abychom  i příští rok hrály v Jalubí první ,,B“ třídu.

Sestava: Dúbrava,Tomaštík,Janeček,Kovařík,Haničinec,Sýkora,Buš,Zapletal Mar.,Gajdošík(83‘Hruška),Dobiáš M.(80‘Andrýsek Mar.),Gajdorus T.

Branky:46ˇZapletal Mar.,59´Sýkora,79´Dobiáš M.

11.kolo VELEHRAD - SK JALUBÍ B  5:1

,,B“ mužstvo zajíždělo k dalšímu zápasu na Velehrad. Zápas se pro nás začal vyvíjet dobře a po několika šancích se podařilo v 17´ J.Tomaštíkovi na třicet metrů najít J.Gajdošíka a ten hlavou dal první branku.Hra se prolínala od branky k brance a opět jsme nevyužili šance V.Buš, M.Andrýsek ,J.Gajdošík ,M.Dobiáš. Když jsme si říkali , že již vydržíme do poločasu,přivodil si J.Sýkora svalové zranění a hra se nám tím otupila.Ve druhé půlce jsme si řekli, že přidáme branku, ale domácím se podařilo po třímetrovém ofsajdu vyrovnat.Dúbrava to neunesl a nechal se vyloučit. Tím se nám celý systém hry zhroutil a k tomu ještě rozhodčí si uvědomil,kteří jsou domácí a bylo po zápase.Přesto jsme si opět vytvořili šance, bohužel jsme je neproměnili. V 67´jsme museli ze zdravotních důvodů střídat P.Krokavce  a obrana začínala být přetížena,což domácí využili. Přesto bych klukům poděkoval především za  hru a bojovnost v první půlce a ve druhé půlce především za bojovnost, jelikož domácí po vyloučení nás již  ke hře nepřipustili. Poslední zápas odehrajem 2.listopadu doma v 10.00 hod se Stříbrnicemi.

Sestava: Dúbrava,Tomaštík,Krokavec(67´Zapletal Mi.),Kovařík,Buš,Haničinec,Sýkora(43´Fusek),Andrýsek Marek,Gajdošík,Dobiáš M.,Martinák

Branky:Gajdošík

7.kolo SK JALUBÍ B - STŘÍBRNICE  5:1

B“ mužstvo , další mistrovský zápas hrálo doma s mužstvem  Stříbrnic.Protože opět vznikly problémy se sestavou,především v brance, vypomohl nám opět Dušan Kegler.Klukům se začátek nepodařil, jelikož hosté začali s velkým náporem ,ale naše mužstvo držel s výborným výkonem Dušan Kegler.Po dvaceti minutách se začali  kluci osmělovat a po pěkné přihrávce a úniku Lukáše Gajdoruse jsme vedli 1:0. Za pět minut mohl opět Lukáš dát branku, ale hostující brankář ho vychytal.V tuto dobu se hrálo na obě branky, ale oba brankáři se překonávali. Když se blížil poločas mladíci udělali chybu a hostům se podařilo vyrovnat. Do druhé půle jsme  si řekli, že se musíme vyvarovat  takových chyb, jako před poločasem a především, aby nás soupeř  ve středu pole nepřehrával. Přesto na začátku druhého  poločasu  nás soupeř opět  zatlačil na naši půlku a chtěl strhnout vítězství na svou stranu, ale výborně chytající Dušan  za svá záda již další gól nepustil. Kluci se otřepali a začali se opět více osmělovat  a pofaulu na hranici šestnáctky se k míči postavil Jenda Gajdošík a křížnou střelou překonal soupeřova brankáře a vedli jsme 2:1.V tuto dobu se opět hrálo mezi šestnáctkami. V 74´jsme museli vystřídat J.Gajdošíka jenž měl problém stříslem, Matějem Fuskem. Matěj hru rozhýbal a v 76´ po rohovém kopu L.Gajdorus hlavou připravil brankovou šanci  nestárnoucímu M.Dobiášovi, který ji dokonale využil a vedli jsme 3:1.Ještě jsme se nestačili doradovat  ze vstřelené branky a L.Gajdorus po samostatné akci  v 79´ zvýšil levačkou k tyči na 4:1.O tři minuty později dal opět L.Gajdorus branku a hattrickem tak završil svoji střeleckou potenci a zvýšil na 5:1. V tuto dobu již hrálo jedno mužstvo, protože soupeř byl již na kolenou.

Chtěl bych pochválit všechny hráče za předvedený výkon, kteří odehráli tento zápas, škoda že takových zápasů nepředvedli více.Především bych chtěl poděkovat Dušanovi Keglerovi za jeho výborný výkon, který mladým klukům dodal více sebevědomí a Ti mohli ukázat , že fotbal hrát umí, třeba jak to předvedl dneska střelecky disponovaný L.Gajdorus. Doufejme, že mu to půjde i v „A“ mužstvu.

Sestava:Kegler D.,Krokavec,Kovařík,Buš,Tomaštík,Gajdošík(Fusek),Dobiáš M.,Martinák,Nosek,Gajdorus L.,Andrýsek Marek

Branky:3xGajdorus L.,Dobiáš M.,Gajdošík

-----------------------------------------Jaro 2015------------------------------------------

16.kolo SK JALUBÍ B - FC BABICE   1:8

Sestava:Kegler D.,Buš,Andrýsek Mara(Kovařík),Grebeníček,Tomaštík,Jungmann,Horák Z.,Horák L.,Gajdorus L.,Dobiáš M.,Krokavec

Branky:88´Gajdorus L.

18.kolo SK JALUBÍ B - VELEHRAD  1:3

Sestava:Kegler D.,Buš,Krokavec,Andrýsek Mara,Kovařík,Horák Z.,Nosek(Martinák),Jungmann,Gajdorus L.,Sýkora(Haničinec),

Branky:Gajdorus L.

19.kolo JANKOVICE - SK JALUBÍ B  8:3

Sestava:Dúbrava,Horák L.,Chybík P.,Jungmann,Zapletal Mi.,Kříž Jan,Andrýsek Mara,Kovařík,Buš,Tomaštík,Haničinec

Branky:2xHorák L.,Kříž Jan

20.kolo  UH.OSTROH B - SK JALUBÍ B  5:1

Sestava:Dúbrava,Burián,Horák Z.,Nosek,Tomaštík,Buš,Haničinec,Martinák,Chybík P.,Zapletal Mar.,Kovařík

Branky:Nosek

21.kolo  SK JALUBÍ B - STŘÍBRNICE   0:4

Sestava:Dúbrava,Grbeníček,Buš,Gajdorus L.,Kovařík,Horák Z.,Chybík,Tomaštík,Haničinec,Jungman,Horák L.

12.kolo  SK JALUBÍ B - JANKOVICE   0:5

Sestava:Dúbrava,Kovařík,Krokavec,Chybík,Haničinec,Buš,Jungman,Horák Z.,Křemeček(Hruška),David(Andrýsek Mar.),Dobiáš M.

13.kolo  SK JALUBÍ B - UH.OSTROH B  3:1

Sestava:Dúbrava,Nosek,Buš,Horák L.,Zapletal Mich.,Jungman,Žaluda,Gajdorus L.,Hruška,Kovařík,Andrýsek Marek

Branky:3xGajdorus L.

14.kolo  STŘÍBRNICE - SK JALUBÍ B  4:0

70.min ukončeno pro malý počet hostujících hráčů

Sestava:Dúbrava,Andrýsek Marek,Kovařík,Buš,Chybík,Zapletal Mich.,Křemeček,Tomaštík

15.kolo  TUČAPY - SK JALUBÍ B   6:0

Sestava:Dúbrava,Andrýsek Mar.,Buš,Tomaštík,Zapletal Mich.,Chybík,Křemeček,Kovařík