Webnode

--------------------------------Jaro 2014---------------------------------

13.Kolo -  SK JALUBÍ "B" - NEOBSAZENO

14.Kolo - SK TUČAPY - SK JALUBÍ "B"   5:2

„B“ mužstvo zajíždělo k prvnímu jarnímu zápasu do Tučap. Utkání zahájilo velice dobře a již v 9.minutě po pěkné akci dal vedoucí branku M.Zapletal. O deset minut později mohl přidat druhou branku J. Gajdošík , ale nastřelil tyčku již překonaného brankaře domácích. A v tuto chvíli si hostující mužstvo přestalo věřit. Domácí se vzchopili a ve 33.minutě vyrovnali. Pak přišlo na řadu zranění M.Zapletala a M.Nováka a tím středová řada hostů přestala existovat. Do poločasu se zranil ještě R.Martinák a tečku za smolným poločasem byla chyba brankaře, kdy dvě minuty před poločasem jsme dostali druhou branku. Do druhé půlky jsme museli provést tři změny M.Zapletala střídal M.Andrýsek, M.Nováka  -David Petr  a R.Martináka –M.Zich.Mužstvo opět začalo hrát, ale mezi 56. až 70minutou  vytvořili v obraně chyby   a dostali jsme tři branky.Přesto v 71minutě jsme snížili na 5:2, ale to bylo vše. Přesto jsme mohli korigovat zápas M.Andrýskem, P.Hruškou, P.Horákem byli to šance které volali po gólu. Věřím, že zlepšenou hrou a větší  bojovností  příštím zápase odčiníme tuto porážku.

Sestava: V.Dúbrava,J.Kovařík,F.Grebeníček,L.Horák,V.Buš(70´V.Haničinec),P.Horák,M.Novák(46´David P.)M.Zapletal(46´M.Andrýsek),Z.Horák,R.Martinák(46´M.Zich) ,J.Gajdošík(72´P.Hruška)

Branky: -------  - 9´Zapletal Mar.,71´Zich M.

15.Kolo - SK JALUBÍ "B" - SK STŘÍBRNICE  1:2

Branky:Gajdorus L.

16.Kolo -  FC BABICE - SK JALUBÍ "B"  3:3

"B" mužstvo zajíždělo k dalšímu zápasu do Babic. Po domácím zápase se muselo udělat pár změn, z důvodů zranění.
Domácí začali náporem a podařilo se jim již ve 3min., dát branku na 1:0. Po té naši hráči začali se více osmělovat a po pěkném útoku, kde domácí faulovali M. Zapletala.K míči se postavi M.Novák a v 5Pak začali kluci opět hrát  a v  min. střelou kolem zdi vyrovnal na 1:1.Hra se přesouvala od šestnácky k šestnástce a v tuto chvíli měli domácí již více šancí a také se jim podařilo zvýšit v 19 min. na 2:1.Pak začali kluci opět více hrát a ve 27min. po úniku L.Gajdorusa bylo vyrovnáno.V tuto chvíli jsme mohli dát ještě dvě branky ,ale šance L.Gajdorusa a J.Gajdošíka se neujali.  Po pěkné střele M.Zicha jsme kopali rohový kop a L.Horák u zadní tyčky zvíšil na 3:2 pro nás. Domácí přiostřili a ve 37 min  jsme museli střídat Z.Horáka. Ve druhé půlce domácí začali náporem a snažili se vyrovnat, ale kluci oddolávali. V tuto chvíli jsme opět měli z proti útoků šance a to především L. Gajdorus, který šel 3x na branku, ale nedal a opět J.Gajdošík  po rohu dal hlavou nad branku.Pak zaúřádovala p. rozhodčí,  kdy domácí hráč zahral rukou a pískla pro domácí pokutový kop. Kluci se ještě snažili dát vítěznou branku, ale nepodařilo se. Věřím, že se jim podaří zvítězit již v příštím zápase doma.

Sestava:Dúbrava V. ,Kovařík, Zich M.,Horák L., Buš,Horák P., Horák Z.( 37´Fusek),Zapletal Mar., Gajdošík(75´Dobiáš M.), Gajdorus L.(75´Krokavec),Novák

Branky:Horák L.,Novák,Gajdorus L.

9.Kolo -  SK JALUBÍ "B" - FC BABICE  2:4

"B" mužstvo odehrálo odložený zápas z Babicemi. Po nedělním  zápase se muselo udělat pár změn, z důvodů zranění. Mužstvo nastoupilo v sestavě: .
Kluci začali náporem a již v 7'min.jsme vedli 1:0.Hosté se osmělili a podařilo se jim v 16min.vyrovnat vlastní brankou na 1:1. Za 4min. hosté po chybě obrany zvýšili na 1:2. V tuto dobu byli hosté lepším mužstvem předevší jim pracovala záloha. Po přestávce se podařilo opět po chybě naší obrany hostům vsítit branku na 1:3.Ale o minutu se podařilo J.Gajdošíkovi snížit na 2:3.Pak se hra přelévala z jedné strany na stranu, a opět se mohl zapsat brankou M.Fusek, ale branku netrefil. 62' hosté zvýšili na 2:4 a tento stav udrželi do konce utkání. Přestože jsme měli šance tak se nám nepodařilo již zápas otočit v náš prospěch.

Sestava:Dúbrava,Kovařík,David,Krokavec,Buš,Martinák(59'Fusek),Horák P.(79'Horák L.),Novák,Gajdošík(71'Haničinec),Dobiáš M., Gajdorus L.

Branky:Gajdorus L.,Gajdošík

17.Kolo -  SK JALUBÍ "B" - FK UH.OSTROH "B" 1:1

V neděli "B" mužstvo hrálo domácí zápas s "B" Ostrohu.Po zranění, nemocech a pracovního vytížení  jsem musel opět udělat změny v sestavě.
Kluci začali náporem, ale po chvíli přestala fungovat záloha a soupeř nás začal přehrávat.Začínalo se opět ukazovat jak je důležité, aby mužstvo

spolu trénovalo.Je to velmi poznat kdy příjde na trénink 12hráčů a nebo jen 4-5.  Soupeř nás přečísloval jak v záloze tak i v obraně,v tuto dobu nás podržel brankář  a přesto se  podařilo hostům dát v 32' vedoucí branku na 0:1.  Bylo poznat, že mužstvo je v záloze složené převážně s mladých kluků. Po přestávce se podařilo M.Dobiášovi  po pěkném centru J.Kovaříka ,vyrovnat na 1:1. Přestože jsme měli ještě šanceP.Hruška, J.Gajdošík , M.Fusek a opět M.Dobiáš, nepodařilo se nám již vsitit branku takže zápas skončil smírně 1:1.

Sestava:Dúbrava,Grebeníček(85'Novák),Kovařík,Slavík(70'Racek), Krokavec,Fusek(68'Hruška), Andrýsek Mar.,Buš,Gajdošík,Haničinec,Dobiáš M.,

Branky:Dobiáš M.

18.Kolo - TJ PODOLÍ - SK JALUBÍ "B"    4:4(1:0)

Jalubské „B“ zajíždělo k dalšímu utkání do Podolí.Všichni byli přesvědčeni že mužstvo tam vyhraje. Jenže to byl omyl.Mužstvo opět odjelo jen s jedenácti hráči a na lavičce tak zůstal jen nedoléčený M.Zapletal. Přesto kluci se snažili hrát a od začátku si vytvářeli šance, které volali po brance.(M.Dobiáš 2x, J.Gajdošík, L.Gajdorus ). Po nevyužitých našich šancí se začali osmělovat domácí a podařilo se jim ve 40’Kolečkářem vsítit do poločasu vedoucí gól.Do druhé půli jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat a to se nám podařilo po krásné přihrávce M.Fuska na L.Gajdoruse, který vyrovnal na 1:1. Pak začalo opět zahazování šancí J.Gajdošíka, L.Gajdoruse, M.Dobiáše. Přesto se nám podařilo zvýšit  hlavou po rohu na 2:1 M.Dobiášem. Pak přišli velké chyby ve středu zálohy , kdy M.Andrýsek nepohlédal v 74‘kapitána hostů Tvrdoně a bylo vyrovnáno. Za pět minut domácí vedli po střele Vagdala již 3:2. V 80‘ jsme chtěli posílit útok a J.Gajdošíka vystřídal M.Zapletal. Kluci se snažili vyrovnat, ale opět nevyužili vyložené šance. V 89‘ měl vyloženou šanci  M.Fusek, ale netrefil prázdnou branku. Hned s protiútoku opět po chybě M.Andrýska zvýšil domácí hráč Tvrdoň na 4:2.

Sestava:Dúbrava,Kovařík,Horák P.,Haničinec,Buš,Sýkora,Fusek,Dobiáš,Gajdošík(80‘ Zapletal Mar.), Gajdorus L.,Andrýsek

Branky:Gajdorus L.,Dobiáš M.

19.Kolo - SK JALUBÍ "B" - TJ TUPESY  3:2(2:1)

„B“ mužstvo , další mistrovský zápas hrálo doma s vedoucím mužstvem Tupes.Protože opět vznikly problémy se sestavou, tak nám vypomohli hráči s „A“mužstva a to M.Burian a M.Vrábl,jelikož si odehráli svůj zápas již v pátek.Kluci záhájili náporem ,ale opět nedali branku a to se jim vymstilo, že soupeř v 7‘ nám dal vedoucí gól po závaru před brankou Hruškou. Poté se domácí osmělili a začali opět  hrát a ve 20´ M.Dobiáš po odraženém míči vyrovnal na 1:1. O tři minuty, převzal M.Vrábl na vlastní půlce míč  a postupoval na branku hostů a z dvaceti pěti metrů prostřeli brankáře hostů a vedli jsme 2:1.Hosté se snažili vyrovnat, ale opět se ukázalo jak důležitým hráčem je M.Vrábl, který v nesl do mužstva klid. Další šance M.Dobiáše a Mar.Zapletala zůstaly nevyužity.Do druhé půle jsme museli provést střídání, zraněného V.Haničince vystřídal P.Krokavec. Hosté se snažili z vrátit stav, ale po pěkném pasu na L.Gajdoruse jsme ¨zvýšili v 59‘ na 3:1. Při tomto gólu se nám však zranil M.Dobiáš, který se srazil s hostujícím brankařem a musel ho vystřídat J.Gajdošík.Přesto byli ještě šance na zvýšení skóre, ale opět se ukázalo pořekadlo nedáš dostaneš, kdy v 90’minutě hosté Žaludou snížili na 3:2.

Chtěl bych pochválit všechny hráče, kteří odehráli tento zápas.

Sestava:Dúbrava,Burián,Vrábl M.,Dobiáš M.(60´Gajdošík),Hruška,Kovařík,Sýkora(89´Fusek),Haničinec(46´Krokavec),Gajdorus L.Zapletal Mar.,Buš

Branky:Vrábl M.,Dobiáš M.,Gajdorus L.

20.Kolo -  NEOBSAZENO - SK JALUBÍ "B"

21.Kolo -  SK JALUBÍ "B" - SK TUČAPY  2:1

Jalubské „B“ hrálo předposlední zápas doma s mužstvem Tučap. Jelikož jsme  museli opět změnit sestavu z důvodů zranění(M.Dobiáš, P.Krokavec a V.Dúbrava), přesto jsme věřili, že opět vyhrajeme, zvláště když jsme měli  opět brankaře a do útoku se vrátil M.Zich. Mužstvo si od začátku vytvořilo šance, které volali po brance.( L.Gajdorus, M.Zich, J.Sýkora ).Po nevyužitých našich šancí se začali osmělovat i hosté a v této chvíli nás podržel D.Kegler. Když chybělo 5‘ do poločasu dostal pěknou přihrávku od V.Buše agilně hrající J.Sýkora, který postupoval sám na branku jenž byl faulován před šestnáctkou. Rozhodčí udělil  hostujícímu hráči červenou za faul na J.Sýkoru, který musel být střídán M.Andrýskem.Tím se trochu otupila útočná vazba domácích. Do druhé půli jsme nastoupili s odhodláním vstřelit branku a to se nám podařilo při rohu po krásné přihrávce M.Zapletala na M.Zicha, který v 55’vstřelil vedoucí gól a domácí vedli 1:0. Bohužel  hned po rozehrání hostů vystřelil hostující hráč na naši branku. D.Kegler míč neudržel a po  jeho uklouznutí hostující Staněk v 56‘ vyrovnal na 1:1. Kluci zvedli obrátky, ale  začalo opět zahazování šancí M.Zicha, L.Gajdoruse. V 70‘ vystřídal J.Gajdošíka V.Haničinec a tím se nám podařila vyrovnat výšková převaha hostů. V 72‘ vystřídal L.Gajdoruse M.Fusek. Po několika opět  neproměnněných šancích se míč dostal k V.Haničincovi a ten přidal druhý gól do sítě hostů. V závěru zápasu hosté ještě přitvrdili což se jim nevyplatilo, jelikož rozhodčí jim vyloučil dva hráče a hosté dohrávali v osmi lidech.

Sestava:Kegler D.,Grebeníček,Kovařík,Slavík,Sýkora(40´Andrýsek Mar.),Buš,Gajdorus L.(72´Fusek),Gajdošík(70´Haničinec),Zapletal Mar.,Zich M.,Horák P.

Branky:Zich M.,Haničinec

12.Kolo - TJ TUPESY - SK JALUBÍ "B" 14:1

„B“ mužstvo zajíždělo k poslednímu zápasu na vítěze ZT „A“ do Tupes. Přesto  že se hrálo již v sobotu mužstvo se nesešlo a při vší smůle jsme opět odjížděli bez brankaře, kterého musel opět nahradit J.Kovařík. Domácí nastoupili s velkým počtem nových hráčů a bylo to poznat především jejich hrou. Po několika chybách naší obrany  a za stavu 4:0 pro domácí se kluci osmělili a měli také šance, kdy M.Zapletal nastřelil břevno a L. Gajdoruse vychytal domácí golman. Ve 30min.se nám zranil M.Zich a mužstvo hrálo již o devíti hráčích. Přesto se kluci snažili a měli šance. Ve druhé půlce přišla další pohroma, kdy velmi dobře hrajícího P.Krokavce fauloval domácí hráč a Patrik musel být dvacet minut ošetřován.Přesto se vrátil na hřiště a podařilo se mu krásnou strelou z dvaceti pěti metrů trefit šibenici  domácí branky a  tak dát jediný gól hostujícího mužstva. Přesto bych chtěl klukům poděkovat, že i přes nepříznivý výsledek  a malý počet hráčů dohrály zápas.

Sestava:Kovařík,Krokavec,Hruška,Gajdošík,Zich,Zapletal Mar.,Horák P.,Gajdorus L.,Fusek,Andrýsek Mar.

Branky:Krokavec

------------------------------------------Podzim 2013---------------------------------------------

2.Kolo - FC BABICE - SK JALUBÍ "B" 5:1

Sestava:Dúbrava,Kříž Jan,Zapletal Mar.(Andrýsek Mar.),Slavík,Grebeníček,Haničinec(Fusek),Kovařík,Horák Z.,Sýkora,Martinák(Gajdošík),Vráb M.

Branky:Bičan,Lahola, Litoš, Horsák, Fusek - Vrábl M.

3.Kolo - SK JALUBÍ "B" - FK UHERSKÝ OSTROH "B" 2:1

Sestava:Dúbrava,Krokavec,Kovařík,Gajdošík,Dobiáš M.(Fusek),Horák Z.,Zapletal Mar.,Grebeníček,Sýkora(Haničinec),Kříž Jan(Andrýsek Marek),Novák

Branky:Novák,Dobiáš M. - Staňka

4.Kolo - TJ PODOLÍ - SK JALUBÍ "B"  2:3

Sestava:Chybík,Grebeníček,Slavík,Kovařík,Horák Z.(Andrýsek Marek),Vrábl M.,Novák,Zapletal Mar.,Kříž Jan(Gajdošík),Dobiáš M.(Fusek),Botek

Branky:2xŠvejcar - 2xVrábl M.,Dobiáš M. pen

5.Kolo - SK JALUBÍ "B" - TJ TUPESY  0:5

Sestava:Kegler D.,Grebeníček,Slavík,Vrábl R.,Kovařík,Gajdošík(Andrýsek Marek),Fusek(Novák),Vrábl M.,Kříž Jan(Gajdorus L.),Dobiáš M.Zapletal Mar.

1.Kolo - SK JALUBÍ "B" - SK STŘÍBRNICE  2:1

Sestava:Dúbrava,Grebeníček,Haničinec(Kříž Jan),Fusek(Sýkora),Slavík,Krokavec(Andrýsek Marek),Vrábl M.,Zapletal Mar.,Gajdošík,Gajdorus L.(Martinák),Kovařík

Branky:Vrábl M.,Kříž Jan -

6.Kolo - NEOBSAZENO - SK JALUBÍ "B"

7.Kolo - SK JALUBÍ "B" - SK TUČAPY 2:1

Sestava:Kegler D.,Chybík,Andrýsek Mar.,Sýkora(Fusek),Gajdošík(Dobiáš M.),Novák(Vrábl M.),Grebeníček,Zapletal Mar.,Krokavec,Gajdorus L.,Kříž Jan

Branky:Zapletal Mar. pen,Dobiáš M.

8.Kolo - SK STŘÍBRNICE - SK JALUBÍ "B" 1:1

Mužstvo zajíždělo k dalšímu zápasu do Stříbrnic,přestože bylo oslabeno o hráče, kteří se v pátek zranili a o hráče jenž jeli hrát  za „A " mužstvo, předvedlo v prvním poločase bojovný  výkon. Ve druhé půlce jsme museli střídat R. Martinákem Jendu Kříže, který měl již ke konci poločasu opět problémy se zraněnými zády.Přesto se nám podařilo dát branku na 1:0 Martinem Vráblem po samostatné akci.V této době již začínali domáci  zvyšovat tlak, ale naše obrana odolávala v čele s výborně chytajícím Dušanem Kellerem. Přesto se domácím podařilo po trestném kopu v 70 minutě vyrovnat stav na 1:1. Tento stav zůstal až do konce zápasu.

Chtěl bych pochválit všechny hráče jenž odehráli tento zápas. A především dva hráče M.Vrábla a brankáře Dušana Kellera za výborný výkon.

Sestava:Kegler D.,Slavík,Kovařík,Krokavec,Andrýsek Mar.,Fusek,Zapletal Mar.,Kříž Jan(Martinák),Vrábl M.,Gajdorus L.,Gajdošík

Branky:Vrábl M.

10.Kolo - FK UH.OSTROH "B" - SK JALUBÍ "B" 5:0

Mužstvo zajíždělo k dalšímu zápasu do Uherského Ostrohu pouze v jedenácti hráčích a to ještě bez brankáře, kterého musel nahradit v brance J.Kovařík. V prvním poločase mělo naše mužstvo hned na začátku  čtyři vyložené šance které jsme nevyužili a to M. Vráblem ,J.Křížem a L.Gajdorusem, JGajdošíkem. Ve třicáte minutě jsme opět mohli dát J.Gajdošíkem branku, ale opět jsme nevyužili. Pak přišli na řadu domácí , kteří nám ukázali jak šance proměňovat. Mezi čtyřicátou a čtyřicátou třetí minutou  jsme po hrubých chybách v obraně dostali tři góly. Na začátku druhé půly jsme opět zatlačili domácí na svoji půlku, ale opět z toho nic nebylo, jenom jsme zahazovali vyložené šance, kdy J.Kříž opět trefil jen brankaře,L.Gajdorus netrefil ani prázdnou branku a opět M.Vrábl nedal vyloženou šanci. Prostě byl to den blbec, kdy jsme nebyli schopni dát branku ani ve 100% šanci.Domácí , když zjistili, že nedáme góla, tak nám předvedli svou produktivitu a během deseti minut zvýšili na 5:0. Z dnešního zápasu se  musíme velmi poučit a především zamyslet nad výkony některých hráčů. Bohužel pokud se bude jezdit v jedenácti lidech  hrávat, nebude to nikdy dobré.

Sestava:Kovařík,Fusek,Gajdošík,Grebeníček,Krokavec,Slavík,Zapletal Mar.,Vrábl M.,Andrýsek Mar.,Gajdorus L.,Kříž Jan

11.Kolo - SK JALUBÍ "B" - TJ PODOLÍ  8:0

Mužstvo Jalubí „B“ odehrálo poslední mistrovské utkání s mužstvem Podolí.  Opět jsem musel provést změny jednak   z pracovních důvodů,nemoci, ale především výkonnostní.  Velmi mužstvu pomohlo, že opět jsme měli brankaře, bylo to  vidět i na hře. Přesto na začátku zápasu nás z soupeř  zatlačil a měl šance, které  náš brankář vychytal. Pak jsme převzali iniciativu a ve 12 min. zakončil M.Vrábl celou akci gólem. Potom přišla šance M.Zapletala, ale brankář soupeře ji chytil. Ve 22min. vystřelil M.Zich a bylo to 2:0. Ve 30min. přišlo první střídání, kdy  M.Andrýska vystřídal J.Kříž. A to již začali naši kluci hrát fotbal a ve 35 a 45 min.M.Vrábl ukázal že umíme dát víc než jednu branku za zápas. Po přestávce začali opět hosté zlobit, ale D. Kegler si chtěl udržet čisté konto. Pak jsme opět začali hrát fotbal a šance M.Zapletala a J.Gajdošíka volali po gólu. V 54min.si vzpomněl Z.Horák, že byl kdysi kanonýrem a zvýšil na 5:0. A jelikož mu to dodalo chuti tak v 63min.zvýšil již na 6:0. V 65min. musel být střídán do té doby velmi agilně hrající J.Kovařík M. Fuskem. Matějovi stačilo deset minut, aby dal svůj první gól mezi dospělými a zvýšil na 7:0. Pak střídal M.Dobiáš M.Zicha, a opět hra ožila. Po samostatné  akci  M.Vrábl střelou do šibenice zvýšil na konečných 8:0. Hráčům bych chtěl poděkovat nejen za bojovnost, ale i hru a především za střeleckou produktivitu M.Vrábla.

Sestava:Kegler D.,Grebeníček,Zich(Dobiáš M.),Krokavec,Andrýsek Mar.(Kříž Jan),Kovařík(Fusek),Novák,Vrábl M.,Zapletal Mar.,Gajdošík,Horák Z.

Branky:4xVrábl M.,2xHorák Z.,Zich,Fusek