Hodnocení zápasů - Sezóna 2011/2012

Jalubí B - Uh.Ostroh B 3 : 4 (3 : 1)

První branka prvního poločasu padla v 13 min., skórovali hosté, střelil David Bachan. Jinak patřil první poločas domácím, kdy se trefil v 25. a 39. min. Sýkora Josef a ještě v 42. min. Gajdorus Lukáš. Druhý poločas však patřil hostům. Selhala obrana domácích, čehož hosté využili a otočili zápas ve svůj prospěch. Góli dávali v 58. min. Zajíček Josef, 65. min. Káčer Miroslav a v 73. min. Petřík Radek.

Branky: Sýkora 2, Gajdorus L.

Jalubí B - Stříbrnice 0 : 2 (0 : 1)

První poločas utkání byl vyrovnaný, po nastřelené ruce hráče Jalubí byla odpískána penalta, kterou proměnil v první gól ve 28. min. Buchtík Ondřej a Stříbrnice vedli 0:1. Druhý poločas byl, co se týče šancí, živější. Po několika střídání a promarněných šancích přišel druhý gól v 88. min., který střelil kapitán Stříbrnic Zmrhal Vladimír a stav byl 0:2. Zápas byl nadstaven o 3 min., ale k žádnému zvratu už nedošlo.Vyhráli lepší.

Tučapy - Jalubí B 3 : 1 (1 : 0)

První poločas byly síly vyrovnané a po 10 min. hry po úraze Filipa Grebeníčka hrálo Jalubí v oslabení a gól nenechal na sebe dlouho čekat, proměnil kapitán Tučap Pavel Spišiak v 26 min. Poté již Jalubí dodalo 11-ctého hráče a stav se již do poločasu nezměnil. V druhém poločase byl zápas živější a Tučapy pokračovali v tempu v 63. min. proměnil Vyskočil Robert a 65.min znovu kapitán Tučap Spišiak Pavel. Po faulu na hráče Jalubí byla odpískána penalta a neomylně proměnil Michal Zapletal v 88 min. Stav zůstal 3:1 pro Tučapy.

Branky: Zapletal Michal

Jalubí B - Nedakonice B 3 : 1 (1 : 1)

První poločas se odehrál v klidném duchu, kapitán Jalubí Botek Jan se prosadil ve 29 min. a stav byl 1:0. To si Nedakonice neodpustily a stav před přestávkou srovnal Novotný Petr na 1:1. Po přestávce nastalo střídání Jalubí a nastoupil mladý, teprve 15-ti letý hráč Josef Sýkora, který přešel z žáků k mužstvu a ukázal, že má fotbal v krvi, když střelil gól hned v 51.min. a stav byl 2:1 pro Jalubí a hned celý zápas ožil. Rozdaly se i 3 žluté karty hráčům Nedakonic, kteří se snažili otočit zápas. Poté ještě po přihrávce Roberta Křemečka znovu skóroval Josef Sýkora v 84.min. na 3:1. Místní diváci povzbuzovali hráče na hattrick, ale bohužel už nepřišel. I tak to bylo parádní utkání, kdy se prosadil mladý hráč Jalubí.

Branky: Botek, Sýkory 2

Jalubí B - Topolná 1 : 0 (0 : 0)

Utkání v prvním poločase bylo velmi vyrovnané, avšak žádná ze šancí nebyla proměněna ani na jedné straně. V druhém poločase bylo chytrým a zásadním krokem střídání a posílení útoku hráčem Jalubí s číslem 15 Dobiášem Michalem, který perfektní akcí přihrál na jediný gól zápasu hráči Jalubí s číslem 10 Rackovi Danielovi a ten neomylně rozhodl o konečném výsledku utkání.

Branky: Racek

Jalubí B - Slovácko-Vážany 1 : 2 (1 : 1)

Ve třetím kole této sezóny chtěli jalubští zabodovat naplno. Hra byla vyrovnaná a ke smůle Slovácka Vážany padl ve 14 minutě vlastní gól, který byl připsán hráči Jalubí Josefu Sýkorovi, do poločasu to hosté napravili a vyrovnali ve 27.minutě, gól dával Pavlíček Marek. Ve druhém poločase si domácí šanci už nevytvořili a byli potrestáni kapitánem Slovácka Vážany v 68.minutě Vaculíkem Antonínem.
Branky: Sýkora - Pavlíček, Vaculík

Častkov - Jalubí B 3 : 0 (1 : 0)

Částkov vstoupil do utkání aktivně, ale gólově se prosadil až v poslední minutě prvního poločasu. Druhý poločas pokračoval v nastaveném tempu a góly mohly přijít na obou stranách. O všech bodech rozhodli domácí až v závěru utkání. Bojové a vyrovnané utkání nakonec skončilo spravedlivou výhrou domácích.

Branky: Jakšík 2, Doležel

Jalubí B - Kostelany n.M. 1 : 1 (1 : 0)

V úvodním kole přivítala jalubská rezerva tým z Kostelan n.Mor. Hosté začali aktivně, ale z územní převahy nic nevytěžili. Nově poskládané domácí mužstvo poté hru vyrovnalo a chvíli před přestávkou se po centru prosadil hlavou Hruška. Po změně stran se čekalo na gol jenom dvě minuty. To si na centr naběhl Jaroš a nedal domácímu brankaři šanci. Zbytek zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště. Domácí však v poslední minutě mohli strhnout vedení na svoji stranu, kdy se po odražené střele dostal k míči Gajdorus, hostující brankař měl však obrovské štěstí a ku podivu všech skončil míč v jeho rukou. Utkání tedy skončil spravedlivou dělbou bodů.

Branky: Hruška - Jaroš