Hodnocení zápasů - sezóny 2010/2011

Jalubí B - Kunovice 0 : 8 (0:3)

Od 27" po udělení červené karty hráči Jalubí Radku Vráblu, hrálo Jalubí až do konce
celého zápasu pouze v 10 mužích. Do poločasu se ještě drželi stav 0:3, po poločase už to šlo z kopce.

Vyhráli lepší.

Stříbrnice - Jalubí B 7 : 2 (2:2)

První poločas se hrálo vyrovnané utkání, kdy se střídaly ve skórování oba týmy. V 10" minutě padl první gól místních -Holan Libor, Jalubí se nenechalo zahanbit a v 13" vyrovnal na 1:1 Škrabal Robert. Dále padl gól ve 29" a stav se otočil na 2:1, skóroval Pondělek Vladimír. Po faulu na hráče Jalubí - Zapletala Michala ze strany Stříbrnic, kopal penaltu právě tento hráč a vyrovnal ve 44" na 2:2.
Po přestávce přišli hráči Stříbrnic jako vyměněni a už nepustili Jalubí ke skórování, Jalubí přestalo hrát. Stříbrnice začali hned ve 47" 3:2 Lanšperk Vladimír, 50" 4:2 kapitán Zmrhal Vladimír, 54" 5:2 Pondělek Vladimír, v 63" a ještě v 70" skóroval Bukvald Richard.

Branky: Škrabal, Zapletal Mi.

Jalubí B : Tučapy 0 : 8 (0:4)

Zápas začal 10:20,nedorazil rozhodčí a tak místní z Jalubí zařídily místního. Pískal spravedlivě, obrana Jalubí hrála v jiné sestavě než jindy a věkový průměr Jalubí byl vyšší....cca 42 let. To se podepsalo i na výsledku.

Branky: Vyskočil 3, P.Spišiak 2, B.Šmit 2, Bajaja

Uh.Ostroh : Jalubí B 4 : 1 (2:1)

Za nesnesitelného vedra v odpoledních hodinách se odehrál zápas. Nedorazil rozhodčí a tak Uherský Ostroh měli svého náhradního. Zápas také tak vypadal.....
V prvním poločase byl zraněn Škrabal Robert (asi v 38.minutě) a Jalubjáci hráli v 10 lidech až do konce poločasu, a i tak dokázali v 10 hráčích dát gól -skóroval Slavík Lukáš - stav vyrovnán na 1:1, do konce poločasu jsme ještě obdrželi jeden gól od Uh.Ostrohu a stav byl 2:1 na konci prvního poločasu (stále v 10 lidech). Při druhém poločasu se ochladilo a trošku sprchlo, ale hrálo se dál. Jalubí bylo v plném počtu-na druhý poločas dorazil Žaluda Jakub. Jalubí mělo šance na další 2 góly, ale neproměnilo. Dále díky odpískaného ofsidu, nebyl uznán gól Jalubských hochů. V 69.minutě, dával Žaluda Jakub - mohlo být vyrovnáno na 2:2.
Bohužel ještě jsme obdrželi před koncem utkání dva góly.
Konečný stav 4:1.
Byl přítomen i místní fotograf a fotky z tohoto zápasu jsou na rajčeti -heslo :boomboos
Tak mrkněte a stáhněte.....občas zajímavé záběry.

Branky: Slavík L.

Mistřice : Jalubí B 4 : 1 (2:0)

Branky: Bilavčík, Engler, Krupa, Sedláček - Engler s.

Jalubí B : Bílovice 3 : 4 (1:1)

Branky: Hruška, Gajdorus, Dobiáš - P.Dostálek 2, Čechmánek, Andrýs

Částkov : Jalubí B 5 : 1 (3:0)

Branky: Polášek 3, Jakšík, Janča - nehl.

Jalubí B : Nedakonice B 1 : 2 (1:1)

Branky: Dobiáš - Dvouletý 2

Kostelany n. M. B: Jalubí B 0 : 2 (0:1)

První jarní body jsme vybojovali v Kostelanech. Do sobotního zápasu jsme nastoupili s vidinou tří bodů. Totiž už před zápasem se nám svěřil náš spoluhráč, že se mu v noci zdálo, že křičíme: "CIGI, CAGA...":). Hned od začátku jsme hráli se zajištěnou obranou a pokud něco prošlo tak to končilo v brankářových rukou nebo se střela k brance ani nepřiblížila. Soupeř měl tvořivou zálohu, ale našim presingem jsme si vynucovali jejich chyby a ztráty míče. Vedení našeho týmu zařídil v polovině prvního poločasu nesmrtelný Michal Dobiáš (Kosťa), když se mu podařilo dorazit vlastní střelu. Před koncem poločasu jsme mohli ještě naše vedení navýšit po krásném průniku Roberta Škrabala, který ale velkou šanci promarnil a zanedlouho musel vystřídat pro zranění. Druhá půle zápasu měla podobný scénář. Fotbalovějším Kostelanům se nedařilo prosadit v koncovce a velký tlak musel často zachraňovat až brankář. Po znovu nastolení rovnováhy na hřišti jsme se i my dostávali do šancí. Jedna se nám podařila zúročit, a to když se ocitl Pavel Hanáček sám před bránou. Už bylo jen na něm dopravit míč do sítě, což zvládnul s ledovým klidem. Poté se už na výsledku 0:2 nic nezměnilo.

Branky: Dobiáš M., Hanáček P.

Sestava: M.Engler - Ingr, Hruška, Kovařík, Zapletal Mi - Dobiáš, Žaluda, Hanáček, Slavík - Gajdorus, Škrabal. Střídali: Křemeček, Engler I.

Slovácko - Vážany : Jalubí B 9 : 0 (6:0)

Hosté přijeli pouze v deseti a pro domácí tak byli jen příjemným sparing partnerem. Už v 10.minutě to bylo 3:0 a ve zbytku zápasu šlo jen o to, jestli domácí vstřelí deset gólů nebo ne...

Branky: Pavlíček 3, Vaculík 3 ¨, Lubojacký, Cileček, Hlaváček.

Jalubí B : Medlovice 0 : 0

Přestože utkání skončilo bezbrankovou remízou, v Jalubí se nehrál špatný fotbal. V první půli měli navrch domácí, hosty ale od pohromy několikrát zachránila doslova žalostná koncovka Jalubských. Po změně stran se hra vyrovnala a karta se pomalu začala obracet. V závěru mohli strhnout vítězství na svou stranu hosté, jenže Kuchařův trestný kop skončil na tyči a Gotwald ve vyložené šanci netrefil prázdnou bránu. Remíza je ale spravedlivá.

Branky: -

Rozhodčí: Katrňák.

Jalubí B: Gajdošík – L. Gajdorus, P. Doseděl, Hanáček, Malík, Zapletal, M. Dobáš, Ingr, Hruška, Kovařík, Najbrt. Medlovice: Škubník – Kuchař, L. Machala, Škodík, J. Mrkůs, R. Elis, Vrtal, Panáček, Chludil, Gotwald, Ryška.

Topolná : Jalubí B 6 :2 (6 :0)

Na první jarní nevydařený výsledek měly vliv dva faktory. Prvním faktorem byla malá účast na trénincích v zimní přípravě. To mělo částečný vliv na výkon mužstva. Druhým faktorem bylo nepříznivé počasí (silný vítr) a kapitánova prohra losu při výběru strany. První poločas jsme hráli proti větru a na hřišti jsme se ještě hledali, což mělo za důsledek inkasování šesti branek. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že nemáme co ztratit. S výhodou větru v zádech a skvělými zákroky brankáře jsme už neinkasovali a naopak se podařilo vstřelit dvě branky Lukáši Gajdorusovi. Bohužel na mužstvu se podepsal první faktor a to fyzická únava a skóre se už neměnilo.

Branky: J. Hoferek 3, P. Polášek, M. Mikulka, Dohnal – Gajdorus 2.

Sestava Jalubí B: M. Engler – Ingr, Hruška, Kovařík, Michal Zapletal – Doseděl, Marek Zapletal, Žaluda, Slavík – Gajdorus, Hanáček,. Střídali: Najbrt, I. Engler.

______________________________________________________________________________________________________

Jalubí B : Mistřice 1 : 2 (0 : 2)

Na domácím hřišti jsme v neděli 3.10. přivítali 2.celek tabulky z Mistřic. Od úvodních minut byl znát rozdíl mezi oběma mužstvy. Záložní řada hostů hrála velmi kvalitně, na což jsme jen stěží reagovali, a tak jsme si museli pomáhat řadou nedovolených zákroků. Skóre zápasu se měnilo poprvé již v 15.minutě, kdy po levé straně hřiště potahl míč hostující záložník a jeho volná přihrávka přes celé vápno našla přesně Sklenáře a ten otevřel skóre na 0:1. V 18.minutě se po akci Mašlík-Zapletal dostal druhý jmenovaný do gólovky, ale bohužel neproměnil. Už se zdálo, že se půjde do šaten za stavu 0:1, ale opět se prosadil útočník hostů Sklenář a zvýšil na 0:2.

Do 2.půle vstoupili domácí jako vyměněni a začli soupeře přehrávat. V 73.minutě se po nahrávce Doseděla krásně uvolnil Křemeček a poslal přihrávku do běhu Hanáčkovi, který z první, přesným centrem, našel nabíhajícího Hrušku a ten nedal brankaři hostů šanci - 1:2. Poté jsme vrhli všechny síly do útoku a tím částečně otevřeli obranu pro brejky hostů. Jelikož se ani na jedné straně, žádná šance neujala, skončilo utkání smolně pro domácí 1:2. Je třeba nevěšet hlavu a jít s vírou v bodový zisk do dalších utkání. Pokud navážeme na druhý poločas dnešního zápasu, věřím, že se budeme radovat již v příštím kole.

Branky: Hruška - Sklenář 2

Hráli: Sedláček, Ingr, Žaluda, Vrábl, Zapletal Mi, Doseděl, Hruška, Zapletal Ma, Slavík, Mašlík, Ižo. Dále Hanáček, Křemeček, Burián, Škrabal.

Medlovice : Jalubí B 4 : 4 (2 : 3)

Branky: Kuchař 2, Panáček , Sklenka D. - Bobčík 2, Ulman, Dujka

Bílovice : Jalubí B 4 : 1 (2 : 0)

V neděli 26.9.2010 jsme zavítali na hřiště 3.celku tabulky, do Bílovic. Na těžkém terénu, za hustého deště, se hrál fotbal plný osobních soubojů a tvrdých zákroků. Domácí, kteří měli po většinu 1.poločasu zápas pod kontrolou, přetavili svoji převahu v dvoubrankové vedení a poločas byl pro hosty hlavně vysvobozením.

Do druhého poločasu vstoupili domácí náporem, kterému hosté jen stěží odolávali. Jiskru naděje vykřesali hráči Jalubí po tečované střele Patrika Najbrta, který snížil na 2:1. Bohužel záhy domácí hráči vstřelili dvě slepené branky v rozmezí 5 minut a tím vlastně zápas rozhodli ve svůj prospěch. Bohužel i v tomto zápase se opět projevila nemohoucnost našeho týmu v "gólování", a to i přesto, že šancí bylo hned několik. Domácí už jen upravili skóre na konečných 4:1.

Branky: Mokráš, Sedlář, Dostálek A., Gajdošík - Najbrt

Jalubí B : Častkov 5 : 2 (2 : 1)

V neděli 19.9.2010 přijel do Jalubí na loučky soupeř z Častkova. Do zápasu vstoupili domácí tlakem a odměnou jim byla již 5.min., kdy si Marek Zapletal všiml vyběhnutého golmana hostí a chytře ho přeloboval 1:0. Hosté se dostávali do vápna domácích jen sporadicky, ale jen do 20 min., kdy zahrávali trestný kop a po něm následovala série rohových kopů. Pro domácí nedopadlo toto obléhání branky dobře, jelikož se Častkovu podařilo po sobě jdoucím 4.rohovém kopu proměnit vyrovnávací branku. Domácí se z toho velmi rychle oklepali a ve 24.min. rozvlnil síť krásnou střelou ze 40 metrů Lukáš Janeček. Poté následovala celá řada promarněných šancí domacích, které zůstaly až do poločasu nevyužity.

Po změně stran se obraz hry nezměnil a domácí sáhli ke střídání. Na hřiště nastoupil Mašlík, což se vzápětí ukázalo jako rozhodujicí, to když v 58.min., byla nařízena penalta právě na tohoto hráče. K ní se postavil Michal Zapletal a s přehledem zvýšil na 3:1 pro domácí. Poté jako by domácí hráči podlehli uspokojení a toho využil Častkov, který v 69.min. snižil zásluhou Jakšíka na 3:2. Od této chvíle hosté zatlačili domácí do defenzivy, ale jen do 75.min. kdy sólo přes půl hřiště zakončil Milan Novák brankou na 4:2.Tím dodal klid na domácí kopačky a zanedlouho se měnilo skóre znovu, to když byla nařízena druhá penalta na Milana Mašlíka a na 5:2 zvyšoval svým druhým gólem v zápase Michal Zapletal.
Zápas se poté dohrával v režii domácích, kteří pokračovali v zahazování šancí.

Branky: Mi.Zapletal 2, Ma.Zapletal 2, Janeček - Hubáček, Jakšík

Nedakonice B : Jalubí B 1 : 1 (0 : 0)

V 6.kole jsme jeli na půdu nováčka - do Nedakonic, kde jsme se utkali s místním B-týmem. Již před zápasem byla cítit motivace všech hráčů odčinit špatné výsledky z předešlých dvou domácích utkání, čemuž odpovídala i lavička náhradníků, kde bylo nachystáno 5 hráčů na střídání.

Od úvodních minut zápasu jsme měli mírnou převahu, ale opět se kamenem úrazu stala finální přihrávka, nedůraz útočníků v zakončení a napdání v rozehrávce domácí obrany. To se nám téměř vymstilo v 17.minutě, kdy po chybě stopera předvedl výborný zákrok gólman Dušan Kegler. Poté se hra vyrovnala a šlo se do kabin za stavu 0:0.

O poločase pozměnil trenér Engler sestavu a Mašlíka vystřídal na levé záloze T.Horák. Domácí přidali v 2.polovině na důrazu a odměnou jim byla po několika standartních situacích vedoucí branka na 1:0. My jsme se od té chvíle spíše hledali a uchýlili jsme se k nakopávaným míčům. K našemu štěstí se jeden z nich dostal až do brány domácích, kdy původně centr do pokutového území na Nováka s pomocí větru zapadl do hroního rohu brány. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a tak jsme si z Nedakonic odvezli bod za remízu 1:1.

Branky: Klečka I.- Novák

Jalubí B : Slovácko-Vážany 0 : 4 (0 : 3)

4.kolo podzimní sezóny skýtalo divákům souboj celků Jalubí B a Slovácko-Vážany. Od začátku utkání byla hra obou celků orientována do středu hřiště. Situace se začala měnit v neprospěch domácích v 8.minutě, kdy nedůslednost obrany vedla ke špatně odkopnutému míči a po odrazu k následné střele z velkého vápna, na kterou gólman domácích špatně viděl a tím na ni pozdě zareagoval (0:1). Od tohoto momentu ovládli střed hřiště hosté a dostali domácí obranu pod tlak. Jelikož hráči Jalubí B byli dopředu bezzubí, bylo jen otázkou času než hosté střelí další branku. Stalo se tak v 33.minutě, kdy po standartní situaci hostí vyrazil gólman míč před sebe a nikým neatakovaný útočník soupeřů zvýšil na 0:2.

Poté se hra opticky vyrovnala a mírnou převahu měli domácí. Avšak jen do 40.minuty, kdy po hrubé osobní chybě kapitána L.Horáka vystihl špatnou rozehrávku hostující útočník a zvýšil za přispění gólmana a nerovného terénu na 0:3.

Ve 2.poločase hosté s přehledem hlídali svůj náskok a diktovali tempo hry. Gólem v 71.minutě na 0:4 ukončili soupeři trápení domácích a zápas se dohrával už jen z povinnosti.

Tímto bych chtěl apelovat na všechny hráče (i střídající), že s předvedenou hrou můžeme hrát tak maximálně s Traplicemi B...!

Hráli: Hanáček - Ingr, Hruška, Zapletal, Horák L.- Zapletal, Horák P., Horák T., Novák - Gajdorus, Vrábl. Střídali: Ižo, Mašlík, Slavík.

Jalubí B : Jarošov B 3 : 1 (0 : 1)

Ve 3.kole jsme na domácím hřišti přivítali hráče Jarošova. Zápas byl od začátku negativně ovlivněn sobotní bigbítovou zábavou. Již před zápasem bylo jasné, že budeme muset řešit post branaře Najbrta, jelikož byl z nepochopitelných důvodů napaden, zvalchován a navíc zesměšnen nestárnoucím levým obráncem Michalem Zapletalem... Tento post nakonec obsadil Pavel Hanáček, který nás několikrát podržel svými zákroky hlavně v prvním poločase, přestože jsme jej prohráli 0:1.

O přestávce proběhl v kabině důrazný monolog trenéra Englera, což se projevilo ve zlepšené hře ve druhém poločase, když se nám podařilo srovnat skóre a otočit zápas v prvních deseti minutách 2.poločasu. Poté se zápas odvíjel hlavně ve středu hřiště, ale závěr patřil domácím, kteří zvýšili skóre na 3:1 a tím ukončili jakékoliv naděje hostí na body z hřiště soupeře.

Branky: Novák, Vrábl, Horák P. - Štrunc.

Hráli: Hanáček - Ingr, Chvíla, Zapletal, Horák L.- Vrábl, Horák P., Novák, Horák T., Janeček - Gajdorus. Střídali : Martinák, Mašlík, Ižo.

Kunovice : Jalubí B 8 : 1 (4 : 0)

Hosté předvedli už od první minuty velmi špatný výkon, kdy si dal vlastní gól Vrábl. Ve 14. minutě prohrávali už hosté 4:0 a bylo v podstatě rozhodnuto. Domácí Kunovice předvedli velmi dobrý výkon a postupně zvyšovali svůj náskok i po poločase. V 68. minutě kopali domácí penaltu, kterou bravurně chytil Najbrt. Zápas se dohrával za prudkého deště, což ovlivnilo kvalitu utkání.

V samotném závěru zaznamenal čestný úspěch hostů nestárnoucí Michal Zapletal, který propálil prudkou střelou vše, co mu stálo v cestě.

Zápas mohl skončit i mnohem větším debaklem hostů.

Branky: Remeš 3, Hribnák 2, Balaštík, David, Lahodný - Zapletal.

Hráli: Najbrt – Ingr, Vrábl, Horák Lukáš, Zapletal Michal – Doseděl, Horák Tomáš, Žaluda, Mašlík, Ižo, Gajdorus. Střídali : Martinák, Hanáček.

Jalubí B – Březolupy B 5 : 3 (1 : 0)

Domácí se v polovině prvního poločasu ujali vedení zásluhou Racka, avšak pravé gólové hody přišli až po přestávce. Na vyrovnání hostí Jalubjané zareagovali dvěma trefami střídajícího Gajdoruse a vzápětí zvýšil Doseděl už na 4:1. Březolupy ale dokázaly zdánlivě ztracený zápas zdramatizovat, když dvěma slepenými góly snížili na 4:3. Poslední slovo ale patřilo Michalu Zapletalovi, který z penalty s přehledem podtrhl výhru domácích.

Branky : 60.a 67. Gajdorus, 24. Racek, 71. Doseděl, 89. z pen. Zapletal Michal –-- 54. Bernatík, 79. Hubáček, 85. Tureček.

Hráli: Hanáček – Ingr, Vrábl, Žaluda, Zapletal Michal - Janeček, Horák, Doseděl, Mašlík - Racek, Škrabal. Střídali: Gajdorus, Hruška, Chvíla.