Hodnocení zápasů - Sezóna 2012/2013

Webnode

------------------------------------------Podzim 2012-----------------------------------------

1.kolo - SK Jalubí "A" - FC Koryna 2:5

Lepší vstup do utkání měli hosté, kteří se ujali vedení již ve 4.minutě naopak domácí úvod zápasu i nové sézóny totálně zaspali.Hosté v střelili druhou branku ve 44.minutě a třetí přidali v 51.minutě. Dalo se říct, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Domácí korigovali v 64.minutě na 1-3,ale hosté přidali v 72.minutě čtvrtou branku. Domácí opět snížili na rozdíl dvou branek v 82.minutě. Hosté uzavřeli skóré na konečných 2-5 v 87.minutě.

Sestava:Mlčák,Zich,Botek,Bobčík,Gajdorus T.,Bičánek,Dobiáš,Janeček,Grebeníček(77´Burián),Ulman(19´Hruška)(79´Sýkora),Hanáček

Branky:64´ Janeček, 85´Bičánek - 4´-51´Kroutilík,44´-87´Lysko,72´Koval S.

2.kolo - Zlechov - SK Jalubí "A" 3:1

Branky:2x-Kowalík,Jurášek - Sýkora

3.kolo - SK Jalubí "A" - Sokol Prakšice 2:1

Do utkání měli lepší vstup domácí, kteří nastřeli-li tyčku hostující branky Janečkou. Byly to ale hosté, kteří se ujali ve 21´ vedení brankou Dynky.Domácí poté ve 32´vyrovnali z penalty, kterou proměnil po faulu na Botka Ulman. Domácí mohli otočit výsledek utkání ještě do poločasu, ale Botek za dvou metrů trefil pouze tyč. Druhý poločas se odehrával mezi šestnáctakami až přišla 83´a vní chyba hostující obrany, kterou využil ve vedoucí a jak se později ukázalo i ve výtězný gól Botek. Závěr utkání si už domácí pohlídali a získali tak první body.

Sestava:Mlčák,Zich,Žaluda,Botek(89´Sýkora),Bobčík,Gajdorus T.,Bičánek,Dobiáš,Janeček(91´Novák),Ulman,Bilavčík

Branky: 32´-pen. Ulma,83 Botek - 21´Dynka

4.kolo - FC Strání "A" - SK Jalubí "A" 3:1

Branky:Motola,Janošík,Žajgla - Zapletal Mar.

5.kolo - SK Jalubí "A" - TJ Sušice 1:1

V sousedském derby se hrál od úvodu opatrný fotbal. Až ve 20´ se osmělili domácí,ale domácí Botek si příliž pokopl míč a Vitásek v brance hostů včas vyběhl. Z rychlého protiútoku z 21´se ujali hosté vedení 1:0 brankou Hastíka. Hosté poté ještě zahrozili dalekonosnou střelou Fojtáška z přímého kopu, kterou Mlčák vyrazil na roh. Domácí vyrovnali ve 45´Gajdorusem, když mu míč na hlavu posadil Bičánek z přímého kopu.Druhý poločas se nesl v mírné převaze domácích a to i díky vystřídání nejlepšího hráče hostů Šura. Domácí zahodili dvě šance ke vstřelení vítězné branky a tak derby skončilo remízou.

Sestava:Mlčák,Zich,Žaluda(79´Grebeníček),Botek,Bobčík(46´Dobiáš),Bičánek,Gajdorus T.,Janeček,Bilavčík(65´Zapletal),Ulman,Kegler P.

Branky: 45´Gajdorus T. - 21´Hastík

6.kolo - TJ NIvnice SK Jalubí "A" 2:1

Branky:Ligas L.,Boďa - Ulman

7.kolo - SK Jalubí "A" - TJ Osvětimany 2:0

O sobotním hodovém dopoledni se hrálo utkání dobré úrovně. První šanci utkání měli hosté,když po rohovém kopu z 5.min hlavou přestřelil Dobeš. Poté se osměli-li i domácí,ale šanci si nevytvořili. Snad jen při nedobře zahraném ofsaj systému hostů, unikl Zapletal, ale jeho přihrávku hosté pohlídali. Druhý poločas nabídl pěkné navštěvě větší nasazení domácích a taky dvě branky v hostující brance. Tu první dal v 60´ po rychlé akci z pravé strany Botek,ktarý zakončoval do prázdné branky. Druhou branku vstřelil v 80´ opět Botek,které mu příhrával Bobčík po chybě hostující obrany a nedal při samostatném úniku Brázdilovi šanci.

Sestava:Mlčák,Zich(15´Dobiáš),Zapletal,Botek(89´Hruška),Bobčk,Gajdorus T.,Bičánek,Janeček,Bilavčík,Ulman,Kegler P.

Branky:60´-80´Botek

8.kolo - SK Ostrožská Lhota - SK Jalubí "A" 2:1

Branky:Štergenich P.,Jurásek - Botek

9.kolo - SK Jalubí "A" - TJ Zlámanec 1:0

Utkání se hrálo na těžkém terénu, který předznamenali již dvě odehrané utkání a neustávající děšť. Domácí do něj vstoupili lépe,když se v 10´ po rohovém kopu ujali vedení hlavičkou Gajdoruse. V prvním poločase mohli domácí vstřelit ještě dvě branky, ale Bilavčík dvakrát neuspěl.Hosté měli šanci po rohovém kopu, kdy míč zůstal stát v kaluži, ale nebyli dostatečně důrazní. Měli i jednu jedovatou střelu,kterou kryl Mlčák. Ve druhém poločase si na velmi těžkém terénu domácí náskok pohlídali a mohli i vsítit o branku víc, ale to by musel Dobiáš proměnit svou šanci. Utkání se dohrávalo na hranici regulérnosti terénu.

Sestava:Mlčák,Zich,Zapletal(86´Žaluda),Bobčík,Gajdorus T.,Bičánek,Janeček,Dobiáš(90´Grebeníček),Bilavčík(89´Novák)Ulman,Kegler P.

Branky:10´Gajdorus T.

10.kolo - TJ Tatran Havřice -SK Jalubí "A" 1:2

Branky:Rachůnek M. - Bičánek,Ulman

11.kolo - SK Jalubí "A" - TJ Sokol Slavkov 3:2

Branky:2xGajdorus T.,Bičánek - 2xKostelník

12.kolo - SK Jalubí "A" - Zdounky 1:0

Od úvodní minuty se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém domácí spálili dvě vyložené šance. Hosté si vypracovali v prvním poločase pouze jednu šanci, kterou neproměnili. A tak skončil poločas bez branek.Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří se ujali v 58' vedení brankou Dobiáše. Do konce utkání už branka nepadla, a tak domácí získali zaslouženě další 3 body.

Sestava:Mlčák, Žaluda( 33' Zich), Zapletal(46' Botek), Bobčík, Gajdorus T., Bičánek, Dobiáš T.(86' Grebeníček),Janeček,Bilavčík,Ulman,Kegler P

Branky: 58' Dobiáš T.

13.kolo -  TJ Sokol Nedakonice "A" - SK Jalubí "A" 2:0

Branky:Horák,Lukůvka

----------------------------------------------Jaro 2013----------------------------------------------

16.kolo - TJ Sokol Prakšice - SK Jalubí "A" 3:2

Branky:2xMikel,44´Dynka - Žaluda,Gajdorus T.

19.kolo - SK Jalubí "A"  - TJ Nivnice 0:3

Úvodní minuty utkání patřili a kdo neznal postavení v tabulce by neřekl,že hraje osmý s prvním.Do vedení mohli jít hosté,ale reflexivní zákrok domácí ho gólmana Keglera D. byl proti.Poté promarnil šanci M.Zapletal,když jeho střelu do opuštěné sítě zastavil hostující obránce.Nadáš dostaneš se opět potvrdilo a hosty poslal do vedení Krajčovič.Další gól domácí dostali ve 45´ Velecký,který z cela nekrytý na zadní tyči nedal domácímu gólmanu šanci.Ve druhém poločase se nedala upřít snaha domácích o změnu stavu na ukazateli skóré,ale střelci domácích neměli svůj den.Když se domácí nadechovali k závěrečné dvacetiminutovce ukončil jejich snahu diskutabilní penaltou rozhodčí,kterou s přehledem proměnil L.Ligas a stanovil tak konečný stav utkání na 3-0 pro hosty.

Sestava:Kegler D.,Kegler P.,Dobiáš T.,Gajdorus T.,Žaluda,Kříž,Ulman,Bobčík,Zapletal Mar.(Bilavčík)Botek,Burián

Branky:Krajčovič,45´Velecký,67´pen.Ligas L

20.kolo - TJ Osvětimany - SK Jalubí "A" 1:0

Sestava:Kegler D.,Dobiáš T.,Gajdorus T.,Žaluda,Kříž,Bilavčík,Bobčík,Burián,Zapletal Mar.,

Branky:Exel

21.kolo - SK Jalubí "A" - SK Ostrožská Lhota 3:1

Domácí vstoupili do utkání rakotově a hned ve 2´ šli do vedení,když se z přímého kopu trefil Gajdorus T. a jak se později ukázalo byl to jeho zápas.Domácí na výšili skóré utkání na 2:0 ve 34´ a střelcem branky byl opět Gajdorus T,který dorazil přímý kop Klajna. Hostům se podařilo snížit ve 44´ Juráskem 2:1. Druhý poločas se hrál ve svižném tempu,ale odehrával se pouze mezi šestnáctkami.Jistotu tří bodů pro domácí trefil v 79´ po chybě hostující obrany Gajdorus T. a završil tak svůj hatrick.Hosté byli v utkání důraznější ve hře v poli,ale bez gólových šancí.Hrozili pouze ze standartních situací a dlouhých autů.

Sestava:Mlčák,Kříž Jar.,Žaluda,Burián,Botek(88´Sýkora),Kajn,Gajdorus T.,Bobčík,Dobiáš,Bilavčík(87´Novák),Ulman

Branky:2´,34´,79´Gajdorus T. - 44´Jurásek J

22.kolo - TJ Zlámanec - SK Jalubí "A" 2:2

Ve Zlámanci se hrálo utkání,které nabídlo řadu spálených šancí na obou stranách.Úvod byl v poli vyrovnaný,ale nebíd brankáře hostů Mlčáka mohli hosté prohrávat klidně 2-0.Poté se do šancí dostali i hosté,ale vyhořeli na žalostné zakončení.Do poločasu ještě každé mužstvo spálilo po dvo šancích.v 45´ napřáhl z dobrých 35 metrů Gajdorus T. a balon skončil až v brance domácího gólmana.Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního a domácí i hosté se předháněli v zahazování gólových šancí.Domácí srovnali utkání Damborským,který se trefil z přímého kopu po chybě do té doby výbrného mlčáka.Za 5´už domácí vedli,když se opět trefil Damborský.Hosté vyrovnali v 85´ Gajdorusem T.,který hlavičkou usměrnil dlouhý aut Žaludy.V utkání se měli kopat i dvě penalty,jak domácí tak hosté,ale píšťalka zůstala vždy němá.A tak utkání skončilo remízou.

Sestava:Mlčák,Dobiáš T.Burián,Gajdorus T.,Zapletal Mar.(46´Bilavčík),Novák,Bobčík,Klajn,Botek(88´Andrýsek M.),Žaluda,Kříž

Branky: 65´,70´Damborský - 45´,85´Gajdorus T.

17.kolo - SK Jalubí "A" - FC Strání "A" 3:3

Ve státní svátek se hrál v Jalubí fotbal vysoké úrovně.Ten kdo přišel ochvilinku pozděj neviděl dvě branky.Ve 2´ šli do vedení hosté zásluhou Šidla,avšak hned s protiútoku domácí ve3´vyrovnal Klajn.V 15´už vedli domácí,když se trefil Botek.Ve 20´hosté srovnali Tomancem a ve 24´se opět měnil stav,když na 3-2 pro hosty se trefil Janošík,ale nutno dodat,že obě tyto branky padli po hrubých chybách domácí obrany.Do druhého poločasu poslal domácí trenér zkušeného Petra Keglera,kterému nedovolilo základní sestavu zranění a bylo do znát .Druhý poločas byly lepší domácí,je ale potřeba přiznat,že hostům chyběli tři hráči základní sestavy.Druhý poločase už divákům tolik šancí a branek nenabídl.Jediným střelcem druhého poločasu se stal v 67´Gajdorus T. a stanovil tak stav utkání na konečných 3-3.

Sestava:Mlčák,Kříž,Žaluda,Burián(46´Kegler P.),Botek,Klajn,Gajdorus T.,Bobčík,Dobiáš T.,Ulman,Novák(67´Bilavčík)

Branky:3´-Klajn,15´Botek,67´Gajdorus T. - 2´Šidlo,20´Tomanec,24´Janošík

23.kolo - SK Jalubí "A" - TJ Tatran Havřice 1:0

V Jalubí se hrálo na těžkém terénu utkání o šest bodů,čemuž odpovídalo dění na hrací ploše. Domácím patřilo úvodních patnáct minut,ve které spálil tutovku Bilavčík.Poté se hra v poli vyrovnala. Ve 30.min spálil další šanci domácích Bobčík,a tak skončil poločas bez branek. Ve druhém poločase to byli hosté,kteří mohli jít do vedení,když promarnili dvě šance,ale skvělý Mlčák domácí podržel.V 70.min se postavil k přímému kopu Klajn a rozvlnil síť za hostujícím gólmanem 1-0. Hosté poté hru otevřeli, čehož domácí několikrát využili rychlými brejky,ale druhou branku se jim dát nepodařilo.Utkání tak skončilo výhrou domácích 1-0 a přiblížili se k záchraně v soutěži.
      Sestava:Mlčák,Kříž,Žaluda,Botek(88´Novák),Klajn,Gajdorus T.,Dobiáš T.,Bobčík(90´Burián),Bilavčík(76´Bičánek),Ulman,Kegler P.

Branky:70´Klajn

24.kolo - TJ Sokol Slavkov - SK Jalubí "A" 0:4

Týdení  absence hlavního trenéra Tichého mužstvo správně ,,vyhecovala“ a svému kouči udělal tým po jeho návratu z teplých krajin velkou radost. Asistent Racek naordinoval mužstvu zábavný páteční trénink a mužstvo od počátku sobotního utkání chtělo hrát tak, jak by si to všichni přáli každý zápas. Hráči se od začátku nabízeli, pomáhali si a kombinační hrou ukazovali, kdo je pánem na hřišti. A stříleli i pěkné branky, zejména první zásah Botka by kandidoval na gól týdne. Když zvyšoval Ulman po kombinaci s Bilavčíkem na 0-2, i pesimisti tentokrát věřili, že mužstvo si výhru pohlídá. Ve 30. minutě  Klajn trefil tyč, a po přestávce tentýž hráč tváří v tvář brankáři neproměnil. Po pauze se dvojice Botek, Ulman trefila znovu a to byl konečný výsledek 0-4 pro domácí ještě milosrdný.  Mužstvo nastoupilo tentokrát pouze na 1 hrot, ale aktivním pohybem hrálo jako celek útočně a fotbalový fanoušek se bavil kombinační hrou. Mužstvo svého soupeře přehrálo fotbalově, další šance ještě zůstaly nevyužity. Věřme, že tento výsledek a hlavně předvedená hra mužstvo zdravě nabudí do  posledních pěti zápasů.                                                                                                                                                                                                   Sestava:Mlčák,Kegler,(86´Burián),Žaluda,Bičánek,Kříž,Klajn(80´Zapletal),Bobčík,Ulman,Bilavčík,Gajdorus T.,Botek(88´Dobiáš M.)

Branky:4´- 48´Botek,9´- 57´Ulman

25.kolo - Zdounky - SK Jalubí "A" 0:0

V úvodu utkání,byly aktivnější hosté,ale bez gólového efektu.Poté převzal iniciativu na své kopačky domácí tým a byl více jak vyrovnaným soupeřem.Hosté nastoupili bez Tomáše gajdorusa,kteý měl problémy se zády.Pouze na lavičce začal Bičánek,z důvodu drobných zdravotních problémů.Ve 23´mohli jít domácí do vedení,ale proti byl mlčák,který domácího hráče vychytal.Do gólovky se dostal i Botek,ale taky neproměnil.Do druhého poločasu vystřídal Bičánek zraněného Bobčíka.Došlo tak k přeskupení řad v mužstvu jalubí.Domácím patřil úvod druhéhé poločasu,když zahrávali sérii rohů.V poli byla hra vyrovnaná a hosté se přispůsobili hře domácích,takže oba mančafty nenabídli žádný pohledný fotbal.Rozhodnutí v utkání měl na svých kopačkách v poslední minutě Botek,když postupoval sám na domácího gólmana,který nohou míč vitěsnil mimo tyče své branky,a tak utkání skončilo remízou 0:0.

Sestava:Mlčák,Kegler,Burián,Bobčík(46´Bičánek),Ulman,Žaluda,Kříž,Bilavčík,Klajn(85´Zapletal),Dobiáš,Botek(89´Novák)

26.kolo - SK Jalubí "A" - TJ Sokol Nedakonice 3:1

Domácí chtěli potěšit domácí fanoušky vítězstvím a dobrým výkonem, s takovým cílem vstupovala domácí jedenáctka po dvouzápasovém intermezu na hřištích soupeřů do duelu s nevyzpytatelnými Nedakonicemi. Soupeř nás však zaskočil svým pohybem a trvalo nám, než jsme se dostali do tempa a hlavně si pohlídali zbytečné ztráty, které vedli k přečíslování na obranné polovině. Několika skvělými zákroky se prezentoval Mlčák, ale Petr je muž na svém místě a znovu přesvědčil, jakou je oporou. Ale i my jsme si vypracovali velké šance, ale ani Botek ani Gajdorus své šance nevyužili a když už Klajn branku vsítil, stalo se tak po jeho ofsajdovém postavení. Do kabin se šlo tedy za stavu bezbrankového. Do druhé půle jsme zvýšil obrátky. Rychlé kraje – Bilavčík a Klajn – dokázaly projít v soubojích jeden na jednoho a vynutili si fauly,nebo zásobovali útočníky nebezpečnými centry. Jeden z průniků vyřešil Kuba Bilavčík ukázkově, kdy si povodil hostující stopery a prostřelil hostujícího brankáře a vstřelil tak konečně svůj první gól za Jalubí - 1:0. I poté jsme hráli aktivně, několik šancí volalo po gólu,ale udeřili hosté, centr z rohového kopu si nešťastně srazil Jarek Kříž do vlastní branky – 1:1. Ještě předtím se vytáhl opět Mlčák, když skvěle vykopl tutovku hostů. Domácí zbraně ale nesložili, po pěkné kombinaci a centru protlačil míč do sítě důrazně Botek – 2:1. Vysoká návštěva viděla poté taktický boj, kdy jsme hrozili z brejků a až na standardní situace zpoza šestnáctky hosty k ničemu nepustili. Přeskupením sestavy a zodpovědným výkonem jsme si pohlídali vítězství, které jsme okořenili v poslední minutě, když Ulman s Dobiášem nachystali loženku Gajdorusovi, který se hlavou nemýlil – 3:1.

Sestava: Mlčák,Kegler,Burián,Kříž,Dobiáš T.,Ulman,Bilavčík(90´Žaluda),Klajn(85´Novák),Botek(88´Sýkora),Bičánek,Gajdorus T.

Branky: 55´Bilavčík,70´Botek,90´Gajdorus T. - 65´vlastní Kříž

14.Kolo - FC Koryna - SK Jalubí "A"  0:1

Bez opor Ulmana, Bobčíka a Bičánka se jalubští vydali na půdu těžkého soupeře z Koryčan. Defenzivní taktika a spoleh na brejky se zdál být jediným klíčem úspěchu okleštěné sestavy. Ve velkém horku se hrál od počátku opatrný zápas, kdy obrany vyčnívaly nad útoky. Domácí měli míč častěji na svých kopačkách, ovšem jalubští velkou disciplínou nepouštěli domácí takřka k ničemu. Před poločasem unikl pomeznímu metrový ofsajd, ovšem domácí útočník naložil s šancí prachbídně. Hosté se dostali v závěru rovněž do šance, ale po rohu se Žaludovi hlavou skórovat nepodařilo. Po přestávce se domácí ještě více snažili, ovšem když už se do šance dostali, byli natolik zbrklí, že branku buď netrefili, nebo je vychytal v pohodě chytající Mlčák. V 59 minutě kopal Dobiáš standardní situaci tak prudce, že brankář míč propustil na tyčku, od které se míč odrazil na malé vápno , kde ho Botek pohodlně uklidil do sítě – 0:1. Domácí se sice snažili,ale akce byli křečovité a jalubští si vítězství pohlídali. Mužstvo si za disciplínu a bojovnost zaslouží velkou pochvalu.

Sestava:Mlčák,Kegler P.,Žaluda,Burián,Kříž,Gajdorus T.,Novák,Klajn,Bilavčík(61´Zapletal Mar.),Botek,Dobiáš T.

Branky: 59´Botek

15.Kolo - SK Jalubí "A" - SK Zlechov 2:1

K domácí derniéře úspěšné sezóny nastoupili domácí s cílem rozloučit se s diváky vítězstvím. Čekal je však těžký soupeř ze Zlechova. Domácím chyběli zranění Bobčík a Kříž, ovšem ani hosté nebyli kompletní. Domácí vsadili na defenzivní taktiku, jelikož se již několikrát ukázalo,že se Zlechovem nemá cenu hru otvírat, je to totiž voda na jejich mlýn. Domácí po úvodní oťukávané začali výborně, Botka fauloval hostující brankář a Gajdorus se z penalty nemýlil – 1:0. V domácím středu tentokrát neklapala komunikace a díky tomu docházelo k častému přečíslování domácí obrany, několik situací domácí stihli zachránit, nejméně jednou hosty vychytal znovu výborný Mlčák. Přesto hosté udeřili. Po pěkné kombinaci srovnal Bělaška na 1:1. Domácím v extrémním horku pomohla pauza. Po ní se po úvodní desetiminutovce ujali taktovky a začali si vytvářet šance, tutovky zahodili Gajdorus, Burián a znovu Gajdorus. Toho pak vychytal znovu hostující brankář po pěkném přímém kopu. Hosté hrozili sporadicky, přesto se domácí museli mít na pozoru, obrana si však ve druhé půli počínala zodpovědněji a mužstvu pomohl Ulmanův návrat do sestavy. Když už se zdálo, že domácím nebude souzeno vítěznou branku vstřelit, zaveleli ke zteči střídající hráči: Sýkora si došel pro faul, následný Ulmanův centr sice obrana odvrátila, ale pouze k Dobiášovi, který chytře našel hlavou Gajdoruse a ten důraznou hlavičkou dostal míč za brankovou čáru – 2:1. V opravdu horkém odpoledni se tedy radovali jalubští, kteří si za aktivitu ve druhé půlce body zasloužili a za to, že nesložili zbraně si zaslouží pochvalu.

Sestava:Mlčák,Kegler P.,Dobiáš T.(85´Sýkora),Burián,Botek,Klajn,Gajdorus T.,Bičánek,Bilavčík(78´Dobiáš M.),Novák(46´Ulman)Žaluda

Branky:2´pen.-90´Gajdorus T. - 34´Bělaška

18.Kolo - TJ Sušice - SK Jalubí "A"   1:1

K poslednímu utkání sezóny nastoupili jalubští na půdě rivala ze Sušic. Derby slibovalo zajímavou podívanou, protože domácím šlo opravdu o hodně. Byli to však spíše hosté, kteří byli aktivnější a předváděli lepší fotbal. Domácí nejvíce hrozili ze standardních situací, ty ovšem s přehledem odvracela hostující obrana. Rovněž hosté měli několik závarů před domácí brankou, ale ani z jednoho z mráčků nezapršelo. Pěknou střelou se prezentoval Bičánek, ovšem domácí podržel Vitásek. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Po přestávce se stupňoval tlak hostů, domácí jakoby ani nevěděli, o co jim v utkání jde a tahali evidentně za kratší konec. Aktivní byli zejména Klajn, Ulman a Bilavčík, jejichž hra činila domácím velké problémy. Právě Bilavčík obešel v 65. minutě i brankáře a z úhlu trefil tyč. Po sérii rohů se dostal míč až k Buriánovi a ten propálil Vitáska – 0:1. Domácí si nevěděli s pozornou obranou rady a naopak hosté mohli zvýšit, rána Gajdoruse šla však pouze doprostřed brány. Když už se zdálo, že si hosté odvezou cenný skalp, došlo k souboji v pokutovém území mezi Kaštánkem a Ulmanem, ve kterém zahrál hostující středopolař rukou, po které se kopala penalta, Kaštánek se nemýlil a vyrovnal na konečných 1:1. Jalubí tedy zakončilo sezónu ziskem bodu, který v konečném součtu znamená 41 bodů a pěkné 6. místo v tabulce a jejich série bez porážky se dostala na číslo 10. A je jen škoda,že sezóna skončila.

Sestava: Mlčák,Burián(75´Kříž),Kegler P.(70´Vrábl M.)Bilavčík(58´Novák),Žaluda,Dobiáš,Gajdorus T.,Bičánek,Ulman,Klajn,Botek

Branky: 64´Burián - 85´pen. Kaštánek